Tower Racing Forum Strona Główna Tower Racing Forum


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sukcesy partynickich koni za granicą
Autor Wiadomość
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 4130
Wysłany: 2016-07-18, 21:45   

Delicja dzwoni kluczami do tajemnic. Przypuszcza, a nawet z jej wypowiedzi bije jakaś pewność, że Uczitelce Tanca doping podrzucił do stajni na Partynicach sąsiad trenera Borkowskiego, zazdroszczący mu wyników. Co o tej rewelacji sądzą właściciele tej klaczy, wypowiadający się już na tym forum?
 
     
Jusia
Uczeń


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-07-30, 16:04   

Nie wiem co sądzą właściciele, ale żeby takie świństwo zrobić,(to m. in ze względu na najlepszego polskiego dżokeja), to trzeba być ścierwem bez sumienia.Strasznie mnie ta sprawa ruszyła, przyznam się.
 
     
Koniofan 
Dżokej
Koniofan



Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 1764
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-30, 22:59   

Strzec koni ,jak oka w głowie ,bo takie przypadki bywały już wielokrotnie na przestrzeni lat. Dobre zamki,dyzury w stajniach no i teraz kamery wszędzie ( a teraz są za grosze) i można np. obserwować wybrane miejsca czy konie np. na smartfonie lub kompie domowym ,nawet na wielkie odległości.Nie ma teraz ,niestety, sentymentów i honoru.Panuje ogólne zdziczenie i chamstwo , a tam ,gdzie wchodzą w grę pieniądze ludzie mogą zrobić wszystko :evil:
_________________
Koniofan
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 4130
Wysłany: 2016-07-31, 12:47   

Czy zdziczenie i chamstwo Koniofan odnosi też do siebie?
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 4130
Wysłany: 2016-08-09, 14:00   

Halo, panie Jarku, czy "specjalna komisja", o czym Pan publicznie informował jako właściciel, zbadała już sprawę dopingu Uczitelki Tanca?
 
     
Jarek
Starszy uczeń


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 22
Wysłany: 2016-08-09, 18:33   

tx napisał/a:
Halo, panie Jarku, czy "specjalna komisja", o czym Pan publicznie informował jako właściciel, zbadała już sprawę dopingu Uczitelki Tanca?


Trener Borkowski dostał właśnie do wglądu komplet materiałów zebranych przez komisje. Po zapoznaniu powinien się do nich ustosunkować i wtedy dowiemy się, co dalej.
Nie ma w nich nic nowego, po prostu zebrane do kupy wszystkie dokumenty dotyczące tej sprawy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,028 sekundy. Zapytań do SQL: 4