stanowka


Idź do treści

Estejo




ESTEJO (GER)
Johan Cruyff-Este/The Noble Player

rocznik:

 

2004

właściciel:

 

SK Iwno

miejsce stacjonowania:

 

Stadnina Koni Iwno Sp. z o.o.
ul. Park Mielżyńskich 1/1
62-025 Kostrzyn Wkpl.

kontakt:

 

tel. (61) 817 80 11

JOHAN CRUYFF (GB)
b. 1994

DANEHILL (USA)
b. 1986

DANZIG (USA)
b. 1977

NORTHERN DANCER (CAN)
b. 1961

 

NEARCTIC (CAN)

NATALMA (USA)

 

PAS DE NOM (USA)
br. 1968

ADMIRALS VOYAGE (USA)

PETITIONER (GB)

RAZYANA (USA)
b. 1981

HIS MAJESTY (USA)
b. 1968

RIBOT (GB)

FLOWER BOWL (USA)

SPRING ADIEU (CAN)
b. 1974

BUCKPASSER (USA)

NATALMA (USA)

 

TESLEMI (USA)
b. 1989

OGYGIAN (USA)
b. 1983

DAMASCUS (USA)
b. 1964

SWORD DANCER (USA)

KERALA (USA)

GONFALON (USA)
ch. 1975

FRANCIS S. (USA)

GRAND SPLENDOR (USA)

MARTHA QUEEN (USA)
b. 1983

NIJINSKY (CAN)
b. 1967

NORTHERN DANCER (CAN)

 

FLAMING PAGE (CAN)

 

ROSETTA STONE (USA)
b. 1964

ROUND TABLE (USA)

ROSE CORAL (IRE)

ESTE (GER)
ch. 1988

THE NOBLE PLAYER (USA)
ch. 1980

THE MINSTREL (CAN)
ch. 1974

NORTHERN DANCER (CAN)
b. 1961

 

NEARCTIC (CAN)

NATALMA (USA)

 

FLEUR (CAN)
b. 1964

VICTORIA PARK (CAN)

FLAMING PAGE (CAN)

 

NOBLE MARK (GB)
ch. 1971

ON YOUR MARK (USA)
ch. 1964

RESTLESS WIND (USA)

SUPER SCOPE (USA)

NOBLE JOAN (IRE)
ch. 1963

PALL MALL (IRE)

RHENA BELLE (GB)

ERMIONE (GB)
ch. 1980

SURUMU (GER)
ch. 1974

LITERAT (GER)
b. 1965

BIRKHAHN (GER)

LIS (GER)

SURAMA (GER)
blk. 1970

RELIANCE (FR)

SUNCOURT (GB)

ENVIRA (FR)
blk/br. 1969

YOGGI (FR)
dkb/br. 1955

WILD MEC (FR)

EOS (GB)

ELEKTRA (GER)
blk/br. 1962

ORSINI (GER)

EGINA (IRE)




OPIS


Wnuk Danehilla trafił do Polski, do SK Iwno. O ogierze wiadomo, że jest zdrowy i wygrywał G1, biegał we Włoszech.

KARIERA:

34 starty w wieku 3-8 lat, 10 zwycięstw - Premio Presidente Della Repubbilica, Rzym, Gr.1, Premio Roma, Rzym, Gr.1, Premio Del Piazzale-Mem. Enrico Camici, Mediolan, L., Gran Premio d'Italia, Mediolan, L., 9 razy z miejscem - 2m. Premio Ambrosiano, Mediolan, Gr.3 (trzykrotnie), Premio U.N.I.R.E., Neapol, L., 3m. Premio Roma, Rzym, Gr.1, Premio Carlo d'Alessio, Rzym, Gr.3; wygrał 517.225 euro, GAG 97,5 kg, RPR 112

POCHODZENIE:

Linia męska


JOHAN CRUYFF (GB), og. ur. w 1994 r jest synem Danehill-Teslemi/Ogygian i pełnym bratem irlandzkiej hodowli og. Spartacusa (2000), który był reproduktorem w Irlandii, Nowej Zelandii (gdzie po pierwszym sezonie krycia został championem reproduktorów), w 2012 roku został wysłany do Australii, ale padł w listopadzie 2012 r.
Johan Cruyff biegał 22 razy: 6 x I, 8 x II, x III.
Wygrał: Hong Kong Derby (HK-Gr1), Gallinule S. (IRE-Gr2,10F), Beresford S. (Ire-Gr3, 1600m),
Sha Tin Classic Trial (HK-Gr3), St. Andrew's Challenge Quaich (HK), był drugi w Hong Kong Int'l. Cup (HK-Gr2), trzeci w Queen Elizabeth II Cup (HK-Gr2). W latach 1999-2002 stanowił w Nowej Zelandii, w roku 2003 w Niemczech. Później' w tym samym 2003 roku' wysłano go do Australii, gdzie został poddany eutanazji.
Najlepszy przychówek:

1.
Estejo (GER), 2004 r. - j.w.

2.
Chantal Sally (AUS), kl., ur. 2002 r. (Johan Cruyff-Sell The Ark/Ark Regal), 47 startów: 9 x I, 5 x II, 5 x III, zarobiła ponad 123 tys. dolarów australijskich.

3.
Johan's Toy (AUS), kl., ur 2001 r. (Johan Cruyff-Extra Bubbly/Bellotto), 26 startów: 4 x I, 3 x II, 6 x III, zarobiła ponad 820 tys. dolarów AUS, wygrała w 2004 AJC Reginald Allen Quality Handicap, 2005 - WongRC Mona Lisa Stakes, była druga w 2005 Epsom Handicap (G1) 1600 m, 2006 - AJC Doncaster Handicap (G1) 1600 m, trzecia w 2005 Coolmore Classic (G1) 1500m, 2005 - Surround Stales (G2) 1400m, 2006 - Premiere Stakes (G2) 1200 m.

4.
Whiskey Gruyff (AUS), wał., ur 2003 r. (Johan Cruyff-Bubbles/Whiskey Road), 60 startów: 9 x I, 8 x II, 11 x III.

5.
Johan Love (AUS), wał., ur 2003 r. (Johan Cruyff-Alpine Morn/Tirol), 29 startów: 7 x I, 4 x II, 1 x III.

6.
Ars Armandi (GER), kl., ur 2004 r. (Johan Cruyff-Auenspiel/Big Shuffle), 16 startów: 3 x I, 4 x II, 1 x III, zarobiła ponad 46 tys. euro.

7.
Almano (GER), wał. ur 2004 r. (Johan Cruyff-Advantage/Glow), 32 starty: 5 x I, 2 x III.

8.
SCOUBIDOU 2004 (Premio Dormello, Gr.3, Jean Harzheim-Rennen, L.),

9.
FIGHTING JOHAN 2004 (Grosser Preis der Mercedes-Benz Niederlassung Hannover, NL)

Linia żeńska

I matka:

Este 1988 (GER) (kl.po The Noble Player), 2-ga najwyżej sklasyfikowana 2-letnia klacz w Niemczech w 1990 r., 2 zwyc., , 6 razy z miejscem - 2m. Preis der Winterkonigin, Mulheim, L., Berberis Rennen, Mulheim, L.,Schwarzgold Rennen,Hoppegarten, L., 3m.Gontard-Rennen, Baden-Baden, L., Philip Holzmann-Preis der Dreijahregen, Dusseldorf, L.; ; GAG 87 kg; matka 6 zwycięców, m.in.:
1993 - Esmonda (GER) (kl. po Mondrian), matka. m.in.:
2008 - ESMONDO (GER) (og. po Sholokhov), 10 zwyc. w gon. płotowych we Francji, Prix Renaud du Vivier (Grande Course de Haies des 4 Ans), Auteuil, Gr.1, Prix Cambaceres, Auteuil, Gr.1, Prix Georges des Talhouet-Roy, Auteuil, Gr.2, Prix Pierre de Lassus, Auteuil, Gr. 3, Prix de Longchamp, Auteuil, Gr.3, Prix d'Indy, Auteuil, Gr.3, Gras Savoye Afrique/Ocean Indien, Auteuil, L.
1994 - ERCOLE D'ESTE (GER) (wał. po Mondrian) , 2 zwyc., 5 razy z miejscem; GAG 62,5 kg;
1995 - ESTON (GER) (og. po Law Society), 6 zwyc., 23 razy z miejscem; GAG 75,5 kg;
1997 - ESTENSTERN (GER), (wał. po Sternkonig), 8 zwyc., 25 razy z miejscem; GAG 67 kg;
1998 - ESTENORA (GER) (kl. po Highest Honor), 3 zwyc., 5 razy z miejscem; GAG 71,5 kg;
2002 - ESTEMONA (GER) (kl. po Oxalagui), 3 zwyc. w Austrii i na Węgrzech, Hazafi Dij (1000 G.),Budapeszt, L.-HUN, Magyar Kancadij (Oaks),Budapeszt, L.-HUN, 2m. Magyar St Leger,Budapeszt, L.-HUN, Kincsem Dij, Budapeszt, L.-HUN
2004 - ESTEJO;

II matka:

Ermione 1980 (GB), (kl. po Surumu); 2 zwyc., 2m. Pr.Der Stadt Berlin, Hamburg, L , Jacobs Kaffee Rennen,Baden-Baden, L ; GAG 86 kg.; matka 8 zwycięzców, m.in.:
1988 - ESTE (GER);
1991 - ERMINIUS (GER), (og. po Hignest Honor); 5 zwyc., Grosser Kaufhof- Preis, Kolonia, Gr.2, Weru Fenster Cup,Hamburg, L , Meile der Nord/LB, Hanover, L , 2m. Badener Meile,Baden-Baden, Gr.3, Silberne Peitsche,Gelsenkirchen, L , Horster Chance der Zweijahrigen,Gelsenkirchen, NL; GAG 95,5 kg.; reproduktor;
1992 - ERMBOLD (GER), (og. po Never So Bold); 11 zwyc., Behr-Memorial, Kolonia, L , 3m. WERU Fenster-Cup, Hamburg, L ; GAG 86 kg;
1996 - ETON (GER), (og. po Suave Dancer), 10 zwyc. w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Irlandii, 3m. Ittlingen-Pokal, Hamburg, L. ; GAG 86 kg.;

III matka:

ENVIRA 1969 (FR), (kl. po Yoggi), 3 zwyc.; matka 10 zwyc., m.in.:
1980 - Ermione;
1981 - ETZEL (og. po Lombard), 8 zwyc.,Grosser Hamburger Ausgleich, Hamburg, L. , Grosser Preis von Case IH,Neuss, L , 2 m. Quick Hansa-Preis,Hamburg, Gr.2, Henry M. Betrix-Hessen Pokal,Frankfurt, Gr.2, Preis der Spielbanken, Dusseldorf, Gr.3, Silbernes Band der Ruhr,Mulheim,L , 3 m. Grosser Preis Volksbanken,Frankfurt, L. , Preis von Wallerstein, Monachium, L : GAG 95 kg; reproduktor;
1982 - ERSTE LIEBE (kl. po Dschingis Khan), 1 zwyc., matka m.in.:
1988 - Meine Liebe (AUS) (kl. po Red Anchor), 3m. West Autralian Oaks,Ascot, Gr.1, ; matka wał. DYNALIEBE 1994 (A.T.A. St, L., Anniversary Cup,L.)
1983 - ELEA (kl. po Dschingis Khan), matka 11 zwyc. m.in.:
1992 - Elea Victoria (IRE) (kl. po Sharp Victor), nie biegała, matka wał. CAPTAIN CEE BEE 2001 (2 zwyc. w gon. płaskich w Irlandii, 10 zwyc. w gon. płotowych i przeszkodowych w Wielkiej Brytani i Irlandii, Supreme Novice's Hurdle, Cheltenham, Gr.1, Ryanair Novice Chase, Punchestown, Gr.1, Friends of Tipperary Hurdle, Tipperary, Gr.2,Poplar Square Chase,Naas, Gr.3, Grimes Hurdle,Tipperary, Gr.3);
1994 - Enigma (GER)(kl. po Sharp Victor), 3 zwyc., 2 m. Deuts. Herold-Preis, Hamburg, Gr.3, 3m. Prix de Psyche,Deauville, Gr.3, Preis der Diana,Mulheim, Gr.2; GAG 89,5 kg; matka wał. EMINEM 2004 ( 8 zwyc., Prix du Grand Camp, Lyon, L., 2m. Preis der Ostdeutschen Sparkassen, Drezno, L. , 3m. Prix de la Porte de Madrid, Saint-Cloud, L. ; GAG 91 kg);
1996 - EVIL EMPIRE (GER) (kl. po Acatenango), 3 zwyc., Deutscher Stutenpreis,Hanover, Gr.3, Frujahrs-Stutenpreis,Kolonia, L.,3m. Preis der Diana, Mulheim, Gr.2 , Henkel-Rennen (1000 G.), Gr. 2; GAG 92,5 kg; matka EMPIRE DAY 2004 (2 zwyc. Zetland St, Newmarket, L., 3m. Criterium de Saint -Cloud, Saint-Cloud, Gr.1, Silver Tankard St , Pontefract, L.);
2001 - EL TIGER (GER) (wał. po Tiger Hill), 2 zwyc., Grosser Preis der Sparkasse Dortmund, Dortmund, L., 2m.Neue Bult Fruhjahrspreis, Hanover, L.; GAG 94 kg
2002 - EL TANGO (GER) (og. po Acatenango) ,Champion 3-letnich Stayerów w Niemczech 2005, Champion starszych stayerów we Włoszech 2006, 9 zwycięstw:

Deutches St. Leger, Dortmund, Gr.3 (dwukrotnie), Prix Denisy, Saint-Cloud, L., Premiere Win-Trophy,Monachium, L., Langer Hamburger,Hamburg, L., Badener Steher-Cup,Baden-Baden, L ., 2m. Langer Hamburger,Hamburg, L., 3m. Badener Steher-Cup,Baden-Baden, L., 4m. St Leger Italiano, Mediolan, L.. GAG 93,5 kg;
2004 - EL DANCER (GER) (wał. po Seattle Dancer), 5 zwyc. w gon. płaskich w Niemczech; GAG 82,5 kg; 6 zwyc. w gon. płowych i przeszkodowych w Wiielkiej Brytani i Irlandii, Top Novices' Hurdle, Aintree, Gr.2;
1987 - EICIDORA (kl. po Surumu), 2 zwyc., Slenderella Rennen, L; matka 6 zwyc., m.in.:
1994 - Enrica (kl. po Niniski); 3 zwyc., 2 m. Premio Lydia Tesio, Rzym, Gr.2; GAG 91 kg ; matka kl. ENORA 2007 (2 zwyc., Preis der Diana, Dusseldorf, Gr.1; GAG 95 kg), og. EGERTON 2001 ( 5 zwyc., Idee Hansa-Preis, Hamburg, Gr.2 (dwukrotnie), JAXX Grand Prix Aufgalopp, Kolonia, Gr.3, Heel - Baden-Wurttemberg-Trophy, Baden-Baden, Gr.3, 2m. Preis Von Europa, Kolonia, Gr.1, Grosser Preis von Baden, Baden-Baden, Gr.1; GAG 98,5 kg) i kl. EPHIGENIE 2006 (2 zwyc., Grosser Preis der Hans G. Bock Innenein, Hanover, L.; GAG 90 kg ); II matka og. Eliot 2006 (1 zwyc., 3m. Preis Von Europa, Kolonia, Gr.1, 4m. Deutsches Derby, Hamburg, Gr.1; GAG 96,5 kg)
1995 - Enrique (og. po Niniski), 1 zwyc., 2 m. Moet Chandon-Cup, L, 3m. Grosser Pilsner Preis, L ; GAG 87 kg;

IV matka:

ELEKTRA 1962 (GER) (kl. po Orsini), 4 zwyc., Bavarian Rennen, GAG 79 kg; matka 9 zwycięzców, m.in.:
1968 - Escalon 1968 (GER) (og. po Dschingis Khan), 8 zwyc. w Niemczech i Francji, 2 m. Dr Hans Hess Memorial, Frankfurt, 3 m. Preis der Privatenbanken und Bankiers, Dusseldorf, L. - GAG 91,5 kg;
1969 - ENVIRA;
1970 - Escorial (GER) (og. po Hauban), 2 zwyc., 2m. Grand Prix de Bruxelles, Groenendael, L. - GAG 81 kg;
1973 - EBANO (GB) (og. po Tanerko), 13 zwyc. w Niemczech i Holandii, Preis von Europa, Kolonia, Gr.1, Spreti-Rennen, Baden-Baden, Gr.3, Grosser Preis der Stadt Gelsenkirchen, Gelsenkirchen, Gr.3, Gerling Preis, Kolonia, 2m. Grosser Preis von Dusseldorf, Dusseldorf, Gr.2 (łeb w łeb),Gerling Preis, Kolonia ; GAG-102,5 kg; reproduktor;
1975 - ESCADA (GER) (kl. po Luciano), 3 zwyc, GAG; matka 5 zwycięzców, m.in.:
1980 - EL ARCO (GER) (og. po Caracol), 8 zwyc., Oleander-Rennen, Baden-Baden, L,Moormann-Rennen, Dortmund, L, Silbernes Band der Ruhr, Mulheim, L., 2m. Deutches St. Leger, Dortmund, Gr.2, Robert Pferdmenges-Rennen, Kolonia, L. , Preis von Wallerstein, Monachium, L., Silbernes Band der Ruhr, L., 3m. Aral-Pokal, Gelsenkirchen, Gr.1, Preis des Landes Nordrhein-Westfalen, Dusseldorf, Gr.3; GAG 98 kg; reproduktor;
1983 - EL SALTO (GER) (og. po Surumu), 10 zwyc., Grosser Hertie-Preis, Monachium, Gr. 2, Hansa Preis, Hamburg, Gr.2, Consul-Bayeff-Rennen, Brema, Gr.3, Furstenberg-Rennen, Baden-Baden, Gr.3, Spreti-Rennen, Baden-Baden, Gr.3, Dallmayr Coupe Lukull,Monachium, L, Eugen Furst zu Oettingen-Wallerstein-Memorial, Monachium, L, 2m. Aral-Pokal, Gelsenkirchen, Gr.1, Grosser Preis der Badischen Wirtschaft, Baden-Baden, Gr.2, Preis von Wallerstein, Monachium, L, (za Omenem) 3m. Deutches Derby,Hamburg, Gr.1, Aral-Pokal, Gelsenkirchen, Gr.1, Bayerisches Zuchtrennen, Monachium, Gr.2; GAG 98 kg; reproduktor;
1985 - Espada (GER) (kl.po Surumu), 1 zwyc., 2 m. Stutenpreis der Continentale Versicherungs-Gruppe at Dortmund, Dortmund, L.; GAG 79 kg; matka kl. El Zulia (1 zwyc., 2 m. Henkel-Rennen (1000 G.),Dusseldorf, Gr.2 - GAG 89 kg), Espridoma ( 1 zwyc., 3 m. Preis der Berliner BMW Vertragshandler,
Hoppegarten, L.- GAG 84 kg); II matka wał. ENZIO 2006 (4 zwyc. w Niemczech i we Francji, Frankfurter Meile - Fruhjahrspreis der Stadt Frankfurt Turf, Frankfurt, Gr.3, 3m. Preis des Winterfavoriten, Kolonia, Gr.3-GAG 93 kg), wał. Er 2001 ( 4 zwyc., 3m.Preis des Winterfavoriten, Kolonia, Gr.3- GAG 93,5 kg).
1992 - EL ROSARIO (GER) (og. po Acatenango), 8 zwyc., Herbst-Preis der Dreijahrigen, Hoppegarten, L. , 2m. Internationale Buchmacher Springer Trophy, Monachium, L.; GAG-92 kg.;
1977 - ELEGIE (GER) (kl. po Teotepec), 3 zwyc., Dillmann-Memorial, L , GAG 76 kg; matka 11 zwycięzców, m.in.:
1984 - EVENING BALLAD (GER) (kl.po Windwurf), 3 zwyc., GAG 66 kg; matka wał. EVENING MASTER 1994 (9 zwyc., Hannoversches Sprint-Auktionsrennen, N.L.; GAG 76,5 kg) i kl. Evening Set 1995 (Championka 2-letnich klaczy w Niemczech*; 1 zwyc., 2m. Fruhjahrs-Stutenpreis, Kolonia, L., 3m.
Zukunfts-Rennen,Baden-Baden, Gr.2, Dortmunder Auktionsrennen, Dortmund, NL; GAG 90 kg);
1987 - Eurydike (GER), (kl. po Anfield), 3 zwyc., 2 m. Preis der Jahrlingsauktion, Baden-Baden , L. ;GAG 75,5 kg ; matka wał. Expensive Dream 1999 (7 zwyc., 2 m. Gerling-Preis, Kolonia,Gr.2; GAG 92,5 kg);
1992 - El Society (GER) (wał. po Law Society), 6 zwyc.,2.in Herbst-Preis der Dreijahrigen,Hoppegarten, L.; GAG 83,5 kg;
1994 - EIREHILL (IRE) (kl. po Danehill), 2 zwyc., GAG 80 kg; matka kl. Eroica 2000 (1 zwyc., 2m. Grosser Krefelder Stutenpreis,Krefeld, L; GAG 85 kg). og. EMPORIO (Prix Turenne,Saint-Cloud, L), Estefania (.3 m. Vortstandpreis Kolner Renn- Vereins Preis, Kolonia, L. - GAG 88 kg); II matka kl. PUNTA STELLA (Premio Dormello, Mediolan, Gr.3, Premio Repubbliche Marinare, Rzym, L.)
1995 - ELLE DANZIG (GER) (kl. po Roi Danzig), Championka 3-letnich klaczy w Niemczech 1998, Championka klaczy starszych w Niemczech i we Włoszech 1999,2000; 12 zwyc., Grosser Dallmayr-Preis, Monachium, Gr.1, Premio Roma, Rzym, Gr.1 (dwukrotnie), Preis der Diana , Mulheim, Gr.2, Henkel-Rennen

(Niemieckie 1000 G.), Dusseldorf, Gr.2,IDEE Hansa-Preis, Hamburg, Gr.2, Arthur Andersen Euro Cup, Frankfurt, Gr.2, Preis der Gelsenkirchener Wirtschaft, Gelsenkirchen, Gr.3, Preis der Badsichen Sparkassen, Baden-Baden, Gr.3 (dwukrotnie), Preis der Deutschen Einheit, Hoppegarten, Gr.3, 2m. Premio Presidente della Repubblica, Rzym, Gr.1, Grosser Preis der Dortmunder Wirtschaft, Dortmund,Gr.3, Preis der R+V Versicherungsgruppe - VTV-Cup, Hamburg, L. ; GAG 97,5 kg; matka kl. ELLE SHADOW 2007 (5 zwyc., Belmondo-Preis, Baden-Baden, Gr.3, Rashit Shaykhutdinov-Cup,Dortmund, Gr.3, Grosser Preis der Wirtschaft,Dortmund, Gr.3,Berberis Rennen, Mulheim, L., 2m. Preis der Diana,Dusseldorf, Gr.1, 3m. Grosser Dallmayr-Preis, Monachium, Gr.1, Preis der Winterkonigin, Baden-Baden,Gr.3, Hamburger Stutenpreis,Hamburg, Gr.3, Diana Trial,Hoppegarten, Gr.2; GAG 97 kg ;), og. EL COMODIN 2004 (4 zwyc. w Niemczech i Francji, Prix Pelleas,Chantilly, L.: GAG 91 kg),kl. ELLE GALA 2005 (3 zwyc., Nereide-Rennen, Monachium, L.; GAG 91,5 kg), kl. Elle Galante 2003 (3 zwyc., 3m. Prix Belle de Nuit,Saint-Cloud, L.; GAG 86 kg),wał. Lyric Street 2008 (1 zwyc.,3 m. John Smith‘s Silver Cup, York, L.)

1978 - ELEKTRANT (GER) (og.po Dschingis Khan), 6 zwyc., Preis des Casino Baden-Baden,Baden-Baden, L, Preis der Stadt Baden-Baden,Baden-Baden, L , 3m. Grosser Preis
der Badischen Wirtschaft, Baden-Baden, Gr.2, Badener Meile, Baden-Baden, Gr.3, 4m. Aral-Pokal, Gr.1;GAG 95,5 kg; reproduktor;

V matka:

Egina 1956 (IRE) (Alycidon-Rough Justice po Atout Maitre), matka 8 zwyc., m.in. :
1962 - ELEKTRA;
1965 - ELVIRO (GER) (og.po Orsini), 6 zwyc., Deutsches Derby, Hamburg, Gr.1, Concentra-Pokal des Deutschen Investment-Trust, Frankfurt, Gr.3, Preis von Hoppegarten, Dortmund, L., Hoffnungspreis, Gelsenkirchen, L., Preis des Norddeutschen Lloyd Bremen, Brema, L., 2m. Union Rennen, Kolonia, Gr.2,Preis der Stadt Baden-Baden, Baden-Baden, L. 3m. Grosser Hansa-Preis, Hamburg, Gr.3, Grosser Preis von Dortmund, Dortmund, Gr.3, Furstenberg-Rennen, Baden-Baden, Gr.3; GAG 97,5 kg; reproduktor;
1966 - Elisabeth (GER) (kl. po Orsini), nie biegała, matka 7 zwyc., m.in.:
1978 - ELKE (GER) (kl. po Authi), 5 zwyc., Jacobs-Kaffee-Rennen, Baden-Baden, L.,GAG 82 kg; matka og. EL SURIMO ( Champion 3-letnich Stayerów w Niemczech 1990, Champion Starszych Stayerów w Niemczech 1991, 6 zwyc., Grosser Preis der Continentale St Leger, Dortmund, Gr.2, Oleander-Rennen, Baden-Baden, Gr.3, Langer Hamburger, Hamburg; , 2m. Robert Pferdmenges-Rennen,Hoppegarten, L., 3m. Otto Schmidt-Rennen, Hamburg, L., Oleander-Rennen, Baden-Baden, Gr.3, 4m. Ciga Prix du Cadran ,Longchamp, Gr.1- GAG 94 kg), kl. ELACATA (4 zwyc., Prix Corrida, Evry, Gr.3, Gontard-Rennen, Baden-Baden, N.L., 3m. Preis der Winterkonigin, Mulheim, L.., Internationale Silicon Bavaria Trophy, Monachium, L.,Everest-TV-Fruhjahrs-Stuten-Preis, Kolonia, L., 4m. Preis der Diana, Mulheim, Gr. 2, Prix de Flore, Saint-Cloud, Gr.3-GAG 91 kg), ELDORADO (6 zwyc., 2m. Idee-DS Desuma Preis-Otto Schmidt-Rennen, Hamburg, L.; 7 zwyc. w gonitwach przeszkodowych i płotowych, Badener Roulette Preis Hurdle, Baden-Baden, L., Hauptjagdrennen der Vierjahrigen Chase, Dusseldorf, L. - GAG 80 kg); II matka EDMONDO (16 zwyc. w Niemczech i Belgi, Euro American Sprint Cup, L. - GAG 86 kg ), ANEEBEE (4 zwyc.w Szwecji, Matchmaker S., L.), El Dessert (5 zwyc., 2m.Grand Prix de la Region Alsace, L., 3m. G.P. der Stadt Frankfurt-Frankfurt Trophy, Gr.3 - GAG 93,5 kg), Ebisu (3 zwyc. w Niemczech i USA,2 m. Grosser Radeberger Pilsner Preis, L., 3 m. Preis von Europa, Gr.1 - GAG 93,5 kg), Elcanos (2 zwyc., 3m. Deutsches St Leger, Gr.3 - GAG 92 kg), Ecosse;
1979 - Eiswind (GER) (wał. po Windwurf), 1 zwyc., 2m. Deutsches Derby, Hamburg, Gr.1, 3m. Deutsches St Leger,Dortmund, Gr.2, Consul-Bayeff-Rennen, Brema, Gr.3; GAG 89,5 kg;
1980 - Eisheilige (GER) (kl. po Windwurf), 1 zwyc.,2m. ARAG Schwarzgold-Rennen (1000 G.), Dusseldorf, Gr.3, 3m. Preis der Jahrlingsauktion, Baden-Baden, L., Preis der Winterkonigin, Mulheim, L.; GAG 86 kg;
1981 - Eyck (GER) (og. po Windwurf), 3 zwyc., 2m. Grosser Hamburger Ausgleich, Hamburg, L.; GAG-74,5 kg

1975 - EIRENE (GER) (kl. po Dschingis Khan) 3 zwyc. , Preis der Winterkonigin, Mulheim, L., Alexander Rennen, Frankfurt, L..; GAG 91,5 kg; matka 8 zwyc, m.in.:
1981 - Erbprinz (GER) (og. po Meinberg), 1 zwyc. w gon. płaskich, 2 zwyc. w gon. przeszkodowych, 3 m.Altest Badener at Baden-Baden, L.
1991 - ELEGANTE (GER), (kl. po Acatenango), 4 zwyc., GAG 71,5 kg; matka kl. ECLAIR DE LUNE 2006 (3 zwyc. we Francji i USA,Beverly D St.,Arlington Park, Gr.1, 3m. Prix de la Nonette, Deauville, Gr.3, 4m. Prix Madame Jean Couturie,Vichy, L.).

*) wspólnie z kl. Glady Beauty


CENA I WARUNKI STANÓWKI


Do ustalenia.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego