Tower Racing Forum Strona Główna Tower Racing Forum


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 24
Tower Racing Forum Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: K.
tower

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 26158

PostForum: Ludzie   Wysłany: 2023-10-17, 11:05   Temat: K.
Ciekawe jak zmiana na scenie politycznej przełoży się na funkcjonowanie organizatora wyścigów na Służewcu? Czy zmienią się ludzie, podejście? Jakie decyzje podejmie nowy Minister Rolnictwa? Jedno jest pewne - gorzej nie będzie. :)
  Temat: ...to też może się zdarzyć!
tower

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 4384

PostForum: Tor Służewiec 2022   Wysłany: 2022-09-05, 20:09   Temat: ...to też może się zdarzyć!
I kolejne oświadczenie TS

https://torsluzewiec.pl/dzialanie-na-rzecz-rozwoju-wyscigow-konnych-na-torze-sluzewiec/?fbclid=IwAR3dPO_wAiVTKt-rWWpcNr02LpoXXvHf5nyyhFjk_YcysB9tbVt7uRIZyyo
  Temat: ...to też może się zdarzyć!
tower

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 4384

PostForum: Tor Służewiec 2022   Wysłany: 2022-09-04, 19:14   Temat: ...to też może się zdarzyć!
Tak postanowiono. Pytanie co dalej? Czy nagrody nie zostaną wypłacone? Jak zrekompensują właścicielom Jolly Jumpera możliwość zdobycia potrójnej korony? Co wpisze się w CV Night Tornado? Kto na tej decyzji zyskuje, kto traci?

https://torsluzewiec.pl/wp-content/uploads/2022/09/Orzeczenie-KT-nr-128-3.09.2022.pdf
  Temat: gonitwa 1 w dniu dzisiejszym
tower

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 2206

PostForum: Tor Partynice 2022   Wysłany: 2022-08-14, 11:24   Temat: gonitwa 1 w dniu dzisiejszym
Niestety, nici z naszej swobody wypowiedzi i anonimowości. Zmieniliśmy ustawienia tak, że znów mogą pisać wyłącznie zarejestrowani użytkownicy. Posty z wirusowymi linkami usunęliśmy, jeśli przypadkiem coś zostało przeoczone - prośba o nieklikanie w nie. Przykro nam, że spamerzy dostali się na forum, ale tak to niestety bywa. Przepraszamy za niedogodności.
  Temat: Droga do Derby, po Derby
tower

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 20764

PostForum: Tor Służewiec 2022   Wysłany: 2022-06-23, 14:11   Temat: Droga do Derby, po Derby
Do tematu została dodana ankieta. Zachęcamy do głosowania.
  Temat: Zamiary TS wobec zespołu torów
tower

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8020

PostForum: Tor Służewiec 2021   Wysłany: 2021-06-08, 16:43   Temat: Zamiary TS wobec zespołu torów
Master Bars napisał/a:
„Narodowe Centrum Rozwoju Jeździectwa i Hodowli Koni” na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Projekt ma być opracowany do lutego 2022 a w nim ; rozbudowa Trybuny Środkowej , budowa nowych stajni , bazy hotelowej , hali wystawienniczej , budynków mieszkalno - stajennychA co na ten pomysł konserwator zabytków? I o jaką hodowlę chodzi - koni pełnej krwi, czystej arabskiej, półkrewki czy może lipicany? :)
Spotkałeś się gdzieś na świecie by na torach wyścigowych uprawiono jeździectwo sportowe, WKKW czy inne? Może chodzi o szkołę dla dżokejów?
Jeśli możesz, to rozwiń szerzej plany TS.
  Temat: Gorsi i lepsi na torze Służewiec
tower

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3151

PostForum: Tor Służewiec 2021   Wysłany: 2021-05-17, 14:13   Temat: Gorsi i lepsi na torze Służewiec
Klasyfikowanie ludzi zawsze było na topie, ale teraz jest po prostu bardziej zauważalne.

P.S. Też nie lubimy fotoreporterów, ale dla sympatyków koni robimy wyjątek ;)
  Temat: Gorsi i lepsi na torze Służewiec
tower

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3151

PostForum: Tor Służewiec 2021   Wysłany: 2021-05-16, 23:23   Temat: Gorsi i lepsi na torze Służewiec
Tym razem chodzi o fotografów, cały tekst na stronie tower-racing.pl

"LUZOWANIE OBOSTRZEŃ NA SŁUŻEWCU NIE DLA KAŻDEGO
Rząd systematycznie luzuje obostrzenia pandemiczne w związku ze słabnięciem trzeciej fali koronawirusa. Dlatego właśnie w ten weekend (15-16.05) włodarze Toru Służewiec zaprosili publiczność na tor. Korzystając z okazji, redakcja Tower-Racing postanowiła również się pojawić, jednak to, co zastała, mocno ją rozczarowało.
Prowadzimy naszą stronę od przeszło dziesięciu lat, na Torze regularnie pojawiamy się od dwunastu. Przez cały ten czas dzielimy się z naszymi Czytelnikami zdjęciami oraz relacjami, które same tworzymy. W ten weekend okazało się jednak, że - pomimo dokonywanego na wstępie pomiaru temperatury - niektórzy fotoreporterzy stanowią większe zagrożenie pandemiczne, niż inni. Podczas kilku gonitw wielokrotnie byłyśmy upominane przez ochroniarzy o nie stawanie w miejscach, umożliwiających nam właściwe przeprowadzenie fotorelacji przed i po każdym wyścigu. Ochroniarze tłumaczyli, że - zgodnie z zasadami panującymi na Torze Służewiec - tylko fotoreporterzy pracujący dla Organizatora, czyli Totalizatora Sportowego, mogą znajdować się na padoku przed gonitwą oraz podczas dekoracji, a także wychodzić na tor tunelem, który przez wiele lat wielu z nas wykorzysty wało jako sposób na skrócenie sobie drogi i zdążenie na wyścig.
Zapytaliśmy o sprawę dyrektora Toru - Pana Dominika Nowackiego - który pocieszył nas, że wraz z każdym weekendem sytuacja będzie się poprawiać, a wprowadzone zarządzenia mają ograniczyć ryzyko pojawienia się na padoku tłumu fotoreporterów, zwiększających szansę na rozwój pandemii. Tłumaczenie było dla nas o tyle dziwne, że tego dnia na Służewiecki Tor zawitało zaledwie kilku fotoreporterów, z których tylko dwóch zatrudnionych jest przez Organizatora. Jeśli wziąć pod uwagę kibiców, którzy w ferworze toczących się gonitw absolutnie nie przestrzegają zasady dystansu społecznego i nieraz znajdują się na mniejszych, a do tego zamkniętych przestrzeniach (jak choćby przy kasach), decyzja ta wydaje się jeszcze bardziej niedorzeczna. Warto podkreślić, że padok jest na tyle obszerny, iż pozwala na skuteczne zachowanie dystansu społecznego. Jednocześnie chciałybyśmy zaznaczyć, że zwracający nam uwagę ochroniarze wykazywali się wysoką kulturą osobistą i dużą wyrozumiałością. Tu plus dla Totalizatora Sportowego, gdyż nie zawsze tak bywało, o czym również informowaliśmy na łamach naszego portalu.
Podsumowując tą dziwną sytuację - idealnie odpowiada ona modnemu w ostatnim czasie w naszym kraju (a także na całym świecie) klasyfikowaniu ludzi (w tym wypadku fotoreporterów) na lepszych i gorszych. Nie jesteśmy jednak pewne, czy Organizator w pełni zdaje sobie sprawę z tego, że rolą dziennikarza oraz fotoreportera jest propagowanie wyścigów konnych jako sportu, a także samego Toru Służewiec. Osobiście znamy wielu fotografów, którzy - zniechęceni licznymi ograniczeniami w czasach jeszcze przed pandemią - zaniechali relacjonowania gonitw i przestali pojawiać się na Służewcu. Pozostaje pytanie, czy polityka prowadzona przez władze Toru jest słuszna. W naszej opinii to strzelanie sobie w stopę, ponieważ działania te wymierzone są w osoby całkowicie hobbystycznie i bezinteresownie pragnące propagować piękny, choć wciąż bardzo niszowy w Polsce sport, jakim są wyścigi konne. Czas pokaże, kto z nas miał rację."
  Temat: Derby 2020
tower

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 73153

PostForum: Tor Służewiec 2020   Wysłany: 2020-07-08, 16:57   Temat: Derby 2020
Znamy już listę uczestników tegorocznego Derby 2020. Wystartuje jedynie 13 koni, z czego aż cztery trenera Wyrzyka, trzy trenera Ziemiańskiego, dwa trenera Jodłowskiego i po jednym trenerów Borkowskiego, Janikowskiego, Laskowskiego oraz Olkowskiego. Brak podopiecznych takich szkoleniowców jak Andrzej Walicki czy Janusz Kozłowski. Szkoda!
Zachęcam do oddawania głosu w ankiecie na swoich faworytów. Wiadomo - Inter Royal Lady wydaje się mocna, ale nasza redakcja sercem jest za Night Tornado, Sewerusem i Neverlandem ;) A Wy? Zapraszam do dyskusji!
  Temat: uwagi moderatorów
tower

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 16846

PostForum: Administrator   Wysłany: 2019-08-01, 01:01   Temat: uwagi moderatorów
Informacja od administratora forum
Od dnia 1 sierpnia 2019 tx nie pełni już funkcji moderatora w żadnym wątku, w związku z czym nie będzie mógł usuwać ani moderować postów użytkowników. Jego wizja tego miejsca rozminęła się z wizją, jaką posiadają założycielki forum Tower Racing. Oczywiście, rozstają się z txem w zgodzie, dziękując mu za pożyteczną część wykonanej przez niego pracy :)
  Temat: dzień Derby
tower

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 26206

PostForum: Tor Służewiec 2019   Wysłany: 2019-07-10, 11:40   Temat: dzień Derby
Potwierdzam, że od czasu zwrócenia uwagi moderatorowi, nie było żadnej ingerencji w posty Koniofana.
  Temat: Septyma
tower

Odpowiedzi: 564
Wyświetleń: 296170

PostForum: Typy   Wysłany: 2019-07-10, 11:26   Temat: Septyma
Potwierdzam, że od czasu zwrócenia uwagi moderatorowi (1 lipca), w żaden post Koniofana nie było ingerencji.
  Temat: Moderator: jaka jego rola?
tower

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9061

PostForum: Administrator   Wysłany: 2019-07-10, 11:22   Temat: Moderator: jaka jego rola?
W panelu administracyjnym nie dostrzegłam żadnych "niecodziennych" historii edycji żadnego z postów Koniofana od czasu zwrócenia Tx'owi, jako moderatorowi, uwagi.
Nie było żadnej ingerencji w posty użytkowników.
  Temat: Droga do Derby 2019/ po Derby
tower

Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 90736

PostForum: Tor Służewiec 2019   Wysłany: 2019-02-04, 14:05   Temat: Droga do Derby 2019/ po Derby
Wydzielone z wątku "Droga do Derby" z działu Tor Służewiec 2018
  Temat: Moderatorzy
tower

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8044

PostForum: Administrator   Wysłany: 2019-02-04, 13:50   Temat: Moderatorzy
Uwaga!
Od dnia dzisiejszego nasz jeden z najwierniejszych użytkowników o wdzięcznym nicku tx otrzymuje specjalnie od redakcji tower-racing.pl funkcje moderatora na tym forum. Będzie on mógł moderować wszystkie działy, tzn. m.in. edytować posty i tematy w sytuacjach, gdy nie spełniają one jego wymagań polonistycznych czy logicznych. Ufamy, że funkcję tę będzie pełnił odpowiedzialnie i - co oczywiste - pro publico bono :) Miłej zabawy!
Sloniku, nie należy przejmować się txem, bo to tylko i aż nasz kochany tx :) Nie wiem o jakie poglądy polityczne Ci chodzi, bo my z Kioto jesteśmy w tej chwili anty-wszystko, bo "nie ma w tym kraju partii dla ludzi z naszym wykształceniem" :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,076 sekundy. Zapytań do SQL: 15